גוף תאורה

גוף תאורה הוא מכשיר הפועל על בסיס חשמל אשר מטרתו היא להאיר שטחים באופן מלאכותי. בכל גוף תאורה יש מקור אור, והוא נורה חשמלית אחת, או יותר. גופי תאורה הינם אלמנטים בולטים, ולכן משמעות עיצוב גופי התאורה ושילובם בתכנון האדריכלי של החלל בו הם נמצאים ובעיצוב החלל, הינה חשובה.
 

למה צריך גוף תאורה

גוף תאורה הינו הבסיס להתקנתן של נורות וציוד העזר אשר נועד להפעלתן, כדוגמת בתי נורה, משנק ושנאי. מראה גופי התאורה מושפע מהצורך להגן פיזית על הציוד המותקן בתוכו, כמו גם על המנורה, ולכן צורתו הפיזית בנויה כך. בנוסף לכך, הגנת גופי התאורה נועדה גם למנוע מקרי התחשמלות אפשריים על ידי מגע מקרי ברכיביו החשמליים הקיימים בתוך הגוף.

מבנהו של גוף תאורה חייב לעמוד בפני החום אשר נוצר על ידי הנורה עצמה, או על ידי כל ציוד אחר המותקן בו. גוף תאורה ניתן לשימוש במקומות שונים, כמו בית חדרי הבית השונים, בחצרות, במפעלים וברים, ברחובות ועוד. בכדי להתאים לכל אחד ממקומות אלו, ניתן למצוא גוף תאורה כמעט בכל סוג וסגנון. לדוגמה, ישנם גופי תאורה בסגנון וינטג', לעומת גופי תאורה משרדיים.

ייצור גופי תאורה


ייצור גופי תאורה

ענף ייצור גופי תאורה הולך ומבסס את מקומו בתכניות העיצוב של בתים וגינות רבים בארץ.
כיום כעט כל דירה מתהדרת בגוף תאורה יוקרתי אחד לפחות, וזאת בניגוד לעבר בו כמעט ולא ניתנה תשומת לב לתאורת הבית והגינה.
בעת ייצור גופי תאורה יש לדאוג להשתמש בחומרים מאיכות גבוהה בכדי למנוע סכנות בעת השימוש בהם. לדוגמה, יש לדאוג כי גוף התאורה יעמוד בפני החום אשר נוצר על ידי הנורה, ולכן יש להשתמש בחומרים עמידים לחום, או לחילופין ליצור מבנה גוף שיאפשר פיזור חום מספיק.
 

ייצור גופי תאורה - גם עיצוב

חשוב לזכור כי ייצור גופי תאורה אינו כולל רק את הפן הטכני של המוצר, אלא ישנו גם הפן העיצוב אשר חשוב לא פחות. כיום ניתן למצוא גופי תאורה במגוון סגנונות, צורות וצבעים, ועל ידי כך ניתן להגיע להתאמה מקסימאלית של גוף התאורה לשימוש בו.
אנו בניו לייט מאמינים כי בעת ייצור גופי תאורה יש לקחת בחשבון את מגוון הרצונות והצרכים הקיימים בשוק. לכן, אנו מציעים לכם מגוון רחב של גופי תאורה בעיצובים, סגנונות וצורות שונות. אנו רואים חשיבות רבה בשילוב שבין יחס אישי ואדיב לבין ייצור גופי תאורה איכותיים.

אצלנו בניו לייט תוכלו למצוא מגוון גופי תאורה, הן דקורטיביים והן טכניים. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר, ואנו נדאג להתאים לכם את גוף התאורה המתאים.
 

יצירת קשר
איתן אליהו 17, א"ת חדש, ראשון לציון
טל':    03-9513044
פקס:  03-9513422
מפת הגעה