חייגו עכשיו: 073-7760022

קרין ורשה – מעצבת פנים

על המעצבת קרין ורשה:

מעצבת פנים בוגרת מכללת אולטימה שהינה חלק ממרכז הבנייה הישראלי ועוסקת בתחום מעל 12 שנה. פסלת ואומנית מזה שנים רבות ומתמחה בתכנון ועיצוב פנים של משרדים וחללים מסחריים, בתים פרטיים ודירות.

קרין מאמינה כי עיצוב פנים הינו דרך חיים אך לא רק. השכלה פורמלית כמו גם השתלמויות ו"שריפת סוליות נעליים" באתרי בנייה ועבודת שטח חשובים כולם. העובדה כי גדלה לסב נגר אומן והיותה פסלת בעצמה מסייעת לרכוש עין שתדע לשלב בין אומנות לפרקטיקה, בין יופי ואסתטיקה לשגרת יום ולחיים נדרשים הן במסגרת בית והן במסגרת משרד. הערך המוסף של קרין הוא ביכולת לעשות כל זאת וללוות את הלקוח מן הקו הראשון על דף השרטוט ועד כד הפרחים המוצב על שולחן האוכל בסיומו של הפרויקט.

קרין שמה כערך עליון את התאמת התכנון האדריכלי ועיצוב הפנים לדיירי הנכס, תוך דיאלוג מעמיק עם הלקוח. זאת, כדי ליצור תכנון ועיצוב חלל שיענה על רצונות וצרכי הלקוח כמו גם על חלומותיו.

לפי תפיסת עולמה, עיצוב חייב להיות תמיד נגזרת ממשאלת ליבו של הלקוח. לקוחותיה יודעים שהמנטרה שלה היא: "אתם תגורו בבית שלכם ואני אלך לשלי…" בהתאם לכך, תכנון של כל חלל ועיצובו יתחיל תמיד בהבנת צרכיו של הלקוח וכיצד הוא רואה בעיני רוחו את המקום בו הוא רוצה לגור, כאשר קרין סוללת בפניו את הדרך להגשמת חלומו דרך כל שלבי התכנון, בחירות החומרים וקנייתם, ביצוע תכניות העבודה ויישומם בשטח עד לעיצוב סופי של החלל לפרטי פרטים.

פרויקטים של קרין ורשה

פירמת עורכי דין

קרין ורשה- מעצבת פנים
עיצוב תאורה למשרד
עיצוב תאורה למשרד
עיצוב תאורה למשרד