חייגו עכשיו: 073-7760022

פתרונות תאורה בהתאמה אישית

פתרונות תאורה בהתאמה אישית
27
מאי

פתרונות תאורה בהתאמה אישית לא רק לוקחים את הנוחות שלכם לרמה אחרת לגמרי, אלא שהם יכולים לחסוך לכם כסף, ליצור את האווירה הרצויה בכל חלל ולשרת צרכים ספציפיים ופונקציות ייחודיות. בכל הנוגע לפתרונות תאורה האפשרויות הן אינסופיות, כאשר האפשרות להתאמה האישית INHOUSE מהווה את אחד היתרונות המשמעותיים של חברת תאורה מובילה והדבר בא לידי ביטוי בהיבטים הבאים:

עיצוב

הבחירה בגוף תאורה כזה או אחר נעשית בין היתר בגלל העיצוב. יחד עם זאת לא פעם נתקלים בגוף תאורה שאוהבים אך הצבע שלו אינו מתאים לסטיילינג בבית או שהאור שלו אינו עוצמתי כרצוי או לא בפיזור מדוייק. במקום להמשיך לחפש אחר גוף תאורה אחר אפשר להגדיר ל "ניו לייט תאורה", את הצרכים ולבצע התאמות צבע, גוון אור, עוצמה או פיזור של האור וכך לקבל בדיוק את מה שאתם מחפשים.

נוחות

פתרונות תאורה בהתאמה אישית מספקים מענה מושלם גם ברמת הנוחות. אותה נוחות באה לידי ביטוי בתהליך החיפוש: לא צריך להתרוצץ בין אולמות תצוגה, אפשר למצוא בדיוק את הפתרון הרצוי או אפילו כמה פתרונות תאורה לחללים שונים, תחת קורת גג אחת. היא גם באה לידי ביטוי בתוך הבית עצמו, לאחר ההתקנה: כאשר פתרון התאורה שבחרתם עונה על הצרכים שלכם בדיוק, איכות החיים שלכם תשתפר פלאים.

חיסכון כספי ואנרגטי

בעידן המודרני מומלץ לתכנן את התאורה בבית תוך חשיבה במונחים של חיסכון. יש באפשרותכם  לחסוך באנרגיה מיותרת, לנצל את קרני השמש הטבעיות טוב יותר ולצמצם עלויות. כאשר הכוונה שלכם היא לחסוך, עליכם רק לומר לנו זאת באולם התצוגה ואנו נציג בפניכם פתרונות תאורה שיעבדו בשבילכם תוך חיסכון מקסימלי, אך מבלי להתפשר על עיצוב או פונקציונליות.

אווירה

אין שום דבר שיכול לייצר אווירה בבית כמו התאורה שתבחרו. התאורה שתבחרו תשפיע על האווירה בכל אחד מחללי הבית, במטבח, חדר הילדים, באמבטיה, בפינת האוכל, חדר השינה ועוד. באולם התצוגה של ניו לייט תאורה יכולים לעזור לכם ליצור את האווירה הרצויה בכל חדר וחדר על ידי ביצוע התאמות של גופי התאורה מההיבט של כיוון עוצמת האור (אור מעומעם או חזק), התאמת גוון האור (צהוב או לבן) , צביעת הגופים, כיוונון הגופים עצמם וכן שילוב פתרונות תאורה מסוגים שונים:

תאורה שקועה, תלויה, צמודה, פסי צבירה, פרופילים ותאורה דקורטיבית.

הדגשה

עם התאורה הנכונה כל חדר יכול להיראות גדול ובהיר. בעזרת שילוב נכון של גופי תאורה תוכלו למשוך את תשומת הלב והמיקוד לתכונות הטובות ביותר של המבנה, לאלמנטים עיצוביים שתרצו להדגיש, ליצירות אמנות, או לפרטים אדריכליים מורכבים. עם פתרונות בהתאמה אישית תוכלו אפילו להאיר באור יקרות את החדר שאתם הכי אוהבים, להשלים קווים עיצוביים ליצור סימטריה ולהפוך את גוף התאורה עצמו לעוד פריט אומנותי בחלל.

המומחים לפתרונות תאורה מותאמים אישית

ניו לייט תאורה מציעה מגוון גדול של פתרונות תאורה מודרניים, חדשניים ועכשוויים תוצרת כחול לבן. גופי התאורה עצמם מיוצרים בטכנולוגיות חדישות המבוססות על שנות מחקר רבות ובעיצובם מוקדשת מחשבה רבה למתן פתרונות ייחודיים, נוחים, פונקציונליים ומעוצבים. באולם התצוגה שלנו תמצאו מגוון גדול של אפשרויות לצד האפשרות ליהנות מיתרונות המפעל היצרני והמצבעה הקיימים במקום שם ניתן להתאים באופן אישי את גופי התאורה לצרכים האישיים שלכם ולזכות לייחודיות, התאמה לצבעוניות ולעיצוב הקיימים או המתוכננים, נוחות, פונקציונליות, יעילות, חיסכון כספי, וחלל מעוצב בדיוק לטעמכם.

אנו מזמינים אתכם להגיע אל אולם התצוגה שלנו בראשון לציון ולעצב את פתרונות התאורה הייחודיים לכם.